Поради щодо ефективного управління командою
- Yuriy Yuriy
- 11 мар. 2023 г.
- 1 мин. чтения

Поради щодо ефективного управління командою
Під час роботи над проектом вам потрібно підтримувати мотивацію та ефективну взаємодію виконавців, а також тримати їх у курсі справ. Мотиваційний лектор Брайан Трейсі точно помітив: «Успішні люди — це ті, хто має успішні звички». Звички вашої команди – чарівні інгредієнти успіху проекту. Якщо у команди сформовані корисні звички, вона вчасно завершить проект і взаємодіятиме без серйозних конфліктів.
Але навіть якщо у вашої команди ще не сформовані корисні звички, ви можете стимулювати продуктивнішу поведінку. Пам'ятайте, що закріплення нової звички йде від 66 днів до 8 місяців. Дійте акуратно – ми, люди, не дуже любимо змінюватись.
Розкажемо про 5 способів сформувати у команди нові звички:
Подавайте приклад - визначтеся, яку звичку ви хочете сформувати у своєї команди, і щеплення її собі. Стати прикладом для наслідування. Ваша команда піде за вами, коли помітить переваги нової звички у повсякденній роботі.
Знайдіть перших послідовників - заручіться підтримкою ентузіастів, які швидко освоюють нові інструменти або переймають моделі поведінки та зможуть прищепити їх іншим членам команди.
Досягайте великої перемоги за рахунок невеликих досягнень — невеликі досягнення можуть мотивувати команду на продовження роботи, навіть якщо це здається складним на перший погляд. Наголошуйте на досягненнях — навіть невеликих — і заохочуйте співробітників продовжувати на тому ж рівні.
Мотивуйте команду – логічні переконання не допоможуть без емоційної складової. Стимулюйте команду формування нової звички. Зацікавте співробітників. Перетворіть цей процес на гру. Фантазуйте.
Змішайте старі звички з новими - завжди простіше перейти до нових звичок, спираючись на старі вироблені. Так нова звичка здається вже знайомою та формується природним чином. Визначте, які моделі поведінки ваша команда успішно застосовує, і допоможіть їй перейти на наступний рівень.
Comments